Проєкти

Gidno.Estate.
Інструмент для автоматизованого виявлення корупційних правопорушень у сфері оренди державного майна.

В країні практично відсутні інструменти із аналітики державного майна, які дозволяли би вимірювати ефективність чи знаходити махінації. А в управлінні державним майном усе не зовсім чисто. Радше навпаки, іноді там відбувається такий хаос, що мало хто хоче цим займатись.

  • Оцифровано та нанесено на карту звіти Фонду Державного майна з 2017 до 2021 рік.
  • Розроблено комплексну систему ризик факторів.
  • Розраховано ризик-індикатори для кожного з обʼєктів та для кожного договору.
  • Понад 1 млн грн повернено до бюджету!
Перейти до проекту
Healthcare IT Office
Запуск Національного Офісу координації розвитку цифрових систем в сфері охорони здоров’я.
  • Проведено інвентаризацію та аналіз діючих реєстрів і систем у сфері охорони здоров'я.
  • Проведено широкомасштабне дослідження та підготовлено всі необхідні документи для створення Галузевого центру кібербезпеки та захисту інформації МОЗ;
  • Включено комплексне бачення розвитку ІТ до стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року. Визначено стратегії зменшення паперового документообігу (paperless).
  • Сформовано новий підхід до оцифрування медичної інформації з урахуванням світових стандартів та моделей збереження медичних даних.
  • Взято участь у впровадженні понад 20 проектів у різних напрямках від формування концепт-ноутів для епідеміологічного моніторингу до розробки системи неонатального скринінгу новонароджених.
  • Запущено проєкти, які до цього роками очікували на впровадження. Наприклад, Державний реєстр лікарських засобів, завдяки реалізації якого за декілька місяців очікується запуск електронного рецепту, медичний висновок для отримання водійського посвідчення тощо.
Перейти до проекту
RuAssets
Аналітична система для пошуку та виявлення активів підсанкційних осіб та прихованих власників.

Проект виконувався у партнерстві з YouControl.

Команда ГО повністю відповідала за технічну реалізацію на всіх етапах: розробка, підготовка даних, підтримка продуктивних оточень. В процесі діяльності було зведено інформацію з більше ніж 25 державних реєстрів країн світу та поєднано з реєстрами публічних діячів та санкційними списками. В результаті розроблена система дозволяє проводити ризик-аналіз та здійснювати пошук прихованих зв'язків.

Перейти до проекту
Czech paper
Автоматизований пошук незадекларованої нерухомості українських чиновників у Чеській Республіці.

Проєкт реалізовано в партнерстві з Фондом інновацій та розвитку (IDF).

  • Автоматизованим шляхом отримано інформацію про всіх власників нерухомості у найбільших містах Чеської Республіки (Карлові Вари, Прага, Брно тощо);
  • Ідентифіковано всю нерухомість, власниками якої є громадяни України;
  • Серед українських власників встановлено чиновників, які були зобов'язані задекларувати нерухомість у Чеській Республіці, проте не зробили цього. В тому числі - судді, депутати, керівники держпідприємств! За деякими з даних справ тривають слідчі дії.
Перейти до проекту
Propaganda analysis
Моніторинг кремлівських наративів та пропаганди в ЗМІ та соціальних мережах.

Проєкт реалізовано в партнерстві з Фондом інновацій та розвитку (IDF).

  • Створено автоматизований інструмент з аналізу пошукової видачі google, який дозволяє моніторити актуальний перелік ресурсів (в тому числі телеграм каналів), які поширюють ключові слова, використання яких може вказувати на розповсюдження російської пропаганди, вивантажувати текст з цих ресурсів для подальшого аналізу, а також виміряти популярність тих чи інших ключових слів як загалом в мережі Інтернет, так і на конкретних сайтах.
  • Підписано меморандум про співробітництво з Апаратом Ради національної безпеки і оборони України.
  • Розроблено публічний Дашборд для візуалізації результатів здійсненого аналізу.
Перейти до проекту
Reform of the prosecutor's office
Аналітична підтримка реформи прокуратури, побудова ризик-системи.

Проєкт реалізовано в партнерстві з Фондом інновацій та розвитку (IDF).

Під час проведення реформи регіональних прокуратур у 2019 році було автоматизованим шляхом згенеровано довідки (досьє) на кожного учасника, який проходив тестування.

Для формування довідки було використано:

  • автоматизований медіамоніторинг в google щодо згадування кожного прокурора в ЗМІ в негативному аспекті (в скандалах стосовно хабарів, перевищення владних повноважень тощо);
  • щорічні декларації, на основі яких було розраховано понад 20 показників, які можуть виступати в якості ризик-факторів щодо недоброчесності прокурорів (наявність в декларації “неприродньо дешевої нерухомості”; відсутність хоча б одного задекларованого об'єкта нерухомості в якому прокурор міг би проживати; наявність дорогоцінних подарунків, автомобілів люксових брендів; тощо). Всі довідки були надано атестаційній комісії, яка проводила тестування прокурорів.
Перейти до проекту