Методика розрахунку показників

Потенційна недоплата (помісячно) - від'ємна різниця між очікуваною вартістю оренди та фактичною вартістю оренди. Очікувану вартість оренди ми розраховуємо за формулою, а фактичну вартість оренди беремо із договору. Це значення показуємо лише тоді, коли очікувана вартість оредни перевищує фактичну вартість оренди.

Некоректний код ЄДРПОУ орендаря - назва ризик-фактору говорить сама за себе. Код ЄДРПОУ має складатись із 8 символів. В той час як у значній кількості договорів оренди код ЄДРПОУ містить більше або менше восьми символів. Ризик заключається у тому, що по невірному коду може бути більш складно, або ж і зовсім неможливо встановити орендаря. Більш детально про цю проблему ми писали у своїй статті

Некоректний код ЄДРПОУ балансоутримувача. Проблема дуже схожа на помилку у коді ЄДРПОУ орендаря. Ми поки не перевірили наскільки цей ризик є важливим у пошуку зради, але не змоги приховати цей сором від користувачів нашого сервісу.

Ризик заниженої оціночної вартості. Оціночна вартість державного майна - показник, від якого залежить вартість оренди. Ми виявили що часто цим показником маніпулюють задля заниження орендної вартості. Розраховується наступним чином: якщо оціночна вартість одного метру квадратного (об'єкту з договору) коштує більш ніж у два рази дешевше ніж середня оціночна вартість одного метру квадратного по цьому ж цільовому призначенню - ми вважаємо цю оцінку ризикованою.

Ризик заниженої орендної платні розраховується так: якщо вартість оренди одного метру квадратного (об'єкту з договору) коштує більш ніж у два рази дешевше ніж середня вартість оренди одного метру квадратного по цьому ж цільовому призначенню - ми вважаємо цю оцінку ризикованою.

ГО "ГІДНО" 2020 Facebook